Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież jak powstawały gimnazja to nikt ich nie budował, powstały w istniejących budynkach podstawówek. Bzdurą jest tez, że tylu nauczycieli straci pracę, czyżby nie byli potrzebni w 8 rocznych ? Raczej dyrektorów będzie mniej, sekretarek, reszta bez zmian- tak to widzę, niepotrzebna histeria. A dla dzieci lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś nie było gimnazjum uczyliśmy się z jednych książek co kupiło się od starszych za grosze czy matematyka polski czy biologia się zmieniły tylko podręcznikami i ich cenami po co 6 latków do 1 kl dawać dzieciństwo zabierać a nauczyciele strajkują bo szkoda im od koryta odejść posiedzę 4-6 godzin i leza nie roby są nauczyciele z powołania którym chylę czoło bo zasługują na wiele jak widać ze potrafią dzieci nauczyć i zainteresować przedmiotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nauka w podstawówkach przy dwóch nowych oddziałach klasy 7 i 8 na dwie zmiany. Już rodzice się cieszą.
Nie będzie zmian. Niż demograficzny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem mały będzie jak 2 roczniki (8 klasa i III gimnazjum) pójdą do liceum, technikum lub zawodówki. Ale ci co pójdą po 8 klasie będą pewnie iść tokiem 4/5letnim a ci co po gimnazjum 3/4 letnim. Zawodówka pewnie tu i tu pozostanie 3 letnia. Generalnie popieram zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędzej powinni zlikwidować licea bo to co się w nich dzieje to jakiś koszmar. Dzieci wychodzą z domu o 7 wracają o 17 i odrabianie lekcji/nauka zajmuje im po szkole po 5-6 godzin... oczywiście jest to za mało, gdyż fizycznie nie dają rady. Czas liceum był moim najgorszym czasem w życiu, gdzie straciłem chęci do jakiejkolwiek nauki. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy niby stracą pracę to zapewne w większości dyrektorzy z gimnazjum bo przecież ktoś będzie musiał uczyć tych uczniów w szkole średniej więc reszta nauczać będzie w szkołach średnich. Jestem za powrotem do starego nauczania bo to gimnazjum nic dobrego nie dało a tylko zamęt w toku nauczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to łatwo wysłać kogoś na bezrobotny!!!!jeżeli komuś źle życzysz sam w g.. wpadasz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edukacja to przede wszystkim uczniowie, a nie etaty. Gimnazja to durny wymysł, a ich likwidacja nie oznacza braku pracy dla nauczycieli. Przecież ci uczniowie nadal będą się uczyć, tyle że w podstawówkach, więc nauczyciele będą nadal potrzebni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za siebie rzucisz, przed sobą znajdziesz drogi rządzie. Likwiduj gimnazja ale nie pozbądź zdolnych nauczycieli pracy.My również mamy rodziny, kredyty i zobowiązania. Wychowywujemy pokolenia, dbamy o nie więc dbajcie Rządzie PIS o nas!!!! Nauczyciel X
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech teraz nauczyciele ocenią czy warto było strajkować i głosować na PIISSS, pokażcie roczne zeznanie podatkowe PIT a wtedy się okaże ile zarabiacie, strajkuje ten co ma dobrze , biedny wstydzi się przyznać do tego ile zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że tyle zapłacili na te różne zabawki itd. dla pierwszoklasistów To jeszcze to gimnazjum A gdzie kiedy mają mieć lekcje jeżeli Nie będzie do tego nauczycieli? Niech jeszcze zrobią lekcje popołudniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury! Już zaczęła się nagonka i ujadanie resortowych dzieci. Czy przy okazji wprowadzenia gimnazjów zostało zatrudnionych dodatkowo 10 tys. nauczycieli? Cały czas zastanawiam się, dlaczego komuna i postkomuna tak nienawidzi Polski i Polaków? Jaki ma plan na te ziemie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej dobić juz całkowicie polskiego nauczyciela. Niech jedzie do UK na zmywa Głosowałem na PIS i jeżeli wprowadzą w życie swoje plamy to będę wstydził się swojej dyspozycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejście autora tego artykuły jest głupie, jeśli zostaną zlikwidowane gimnazja to Ci nauczyciele znajdą pracę w liceach, proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja to był najglupszy pomysł, mam troje dzieci które przeszły przez to i uważam że należy powiedzieć stop!!! Brawo PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/10/w-2016-roku-pis-zamierza-zlikwidowac-gimnazja-czy-katecheci-zostana-dyrektorami-szkol-00625149.html Czy nauczyciele zaczną strajkować? Związek Nauczycielstwa Polskiego powinien jak najszybciej zareagować na pisowską propozycję likwidacji gimnazjów, która równa się planowi ideologicznych czystek w szkołach na masową skalę. Wielu nauczycieli podpisało petycję „Świecka Szkoła”. Ich dane personalne zostaną przedłożone w Sejmie zdominowanym przez polityków, których poglądy niejednokrotnie ocierają się o faszyzm. Udostępnienie danych może przysłużyć się do efektywnego tworzenia nauczycielskich list proskrypcyjnych, na których będą widniały nazwiska nauczycieli wyrzucanych z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt pracy nie straci , to są kłamsta
Ja stracę...Będą uczyły koleżanki  pracujące obecnie w podstawówkach. Dla mnie siłą rzeczy braknie godzin, bo zachciało mi się uczyć muzyki i plastyki, która w gimnazjum jest w formie szczątkowej, po jednej godzinie na trzy lata. Pracuję w trzech szkołach, żeby uzbierać etat. Dla porównania- religii mają 6 godzin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he,  i nie jesteśmy po rozwodzie :)
W międzyczasie skończyłam studia podyplomowe (2 kierunki), żeby uciułać etat w małym gimnazjum. Uczę czterech przedmiotów i przyjdzie mi pożegnać się z pracą, bo moje godziny przejmą koleżanki z podstawówek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większej bzdury już nie widziałem. Dziennikarze DW już sami siebie przechodzą. DEBILE do potęgi. Nikt nie pomyśli, że zamiast gimnazjum będzie dłuższa szkoła podstawowa do 8 klas. Liceum 4 lata, technikum 5 lat, wszystko wróci na swoje miejsce. Ale o tym już DW nie napisze. Ale judzić potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6-cio latki nie pojdą do szkoły tylko do zerówki dla 0 są nauczyciele,ubędzie jedna klasa bo 6+2 = 8 ,obecnie 6+3 = 9 ,nauczyciele od 3-ej gimnazjalnej nie pójdą do liceów bo w liceach są nauczyciele i mało liczebne klasy.To trzeba policzyć i jeżeli ktoś pisze,że bedą zwolnienia to będą chyba,że znajdą tyle wiekowych nauczycieli i wyślą na emerytury.
Ale w liceum przybędzie jedna klasa, obecnie 6 + 3 + 3 = 12, a po reformie 8 + 4 = 12. Kończyłeś gimnazjum ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...